Uherský Ostroh - chalupa

Kod: 5551
Typ: chata
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Uherský Ostroh
Region: Chřiby

Cena od: 1290 Kč
Maximum osob: 10

Zděná chalupa se zahradou na okraji obce, 1 km od rozsáhlých vodních ploch (Slovácké moře) a 10 km od aquaparku Uherské Hradiště na jižní Moravě. Celoročně, chalupa 4+1 s max. 8 lůžky a 2 přistýlkami.Vybavená kuchyně (plynový sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba) s posezením, 4 ložnice (4/2), 2x BTV-DVD, menší místnost s posezením, 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x koupelna s vanou, 1x samostatné WC, topení elektrické, pračka, koš na kolečkách pro dítě, ohrádka - postýlka. Uzavřený dvůr, dětský nafukovací bazén průměr 2,5 m, zastřešené venkovní posezení, ohniště s posezením, venkovní gril, zahradní nábytek, zahradní sprcha. Parkování u objektu, domácí zvíře ano.Nejbližší přírodní koupaliště Slovácké moře 1 km (rozsáhlé vodní plochy vzniklé těžbou štěrkopísku, voda je mimořádně čistá a kvalitní, travnatá, kamínková pláž, vodní sporty, rybaření, občerstvení, nudapláž), aquapark Uherské Hradiště 10 km (plavecký bazén, parní kabina, zábavný bazén, dětské brouzdaliště, výplavový bazén, tobogány, X TUBE, black hole, wellness centrum), jezdecká stáj 200 m . Výlety do okolí: města Zlín, Kroměříž (zámek, Podzámecká a Květná zahrada, muzeum Maxe Švabinského), Uherské Hradiště, poutní místo Velehrad a Hostýn, zámek Buchlovice, archeoskanzen Modrá, hrad Buchlov nebo zámek Nový Světlov u Bojkovic, ZOO Lešná (park a zámek), lázeňské město Luhačovice 40 km (přírodní léčivé prameny - Vincentka, Aloiska, Ottovka aj., odborná lázeňská péče a bohatý kulturní a společenský život, typická architektura, relaxační a rekondiční studia). Restaurace i obchod 100 m.

Poznámka k ceně

Do 6 osob 1290,- Kč objekt/noc, každá další osoba 200,- Kč lůžko/noc + spotřeba el.energie. CENOVÝ HIT. Silvestr: 2160,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie, vody a plynu. Min. platba za 7 dní.

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Ověření termínu - rezervace

Požadovaný termín od:   do:

Ubytování (pokoje)

 • Uherský Ostroh - chalupa
  Vybavenost:
  Počet lůžek: 10
  Minimální počet obsazených lůžek: 1

  Ceník

  23.04.2016 - 30.11.2017 9030 Kč / týdenosob: 10 Poč. nocí: od 7 do 999 Interval: SO-SO
  01.01.2017 - 30.09.2017 9030 Kč / týdenosob: 10 Poč. nocí: od 7 do 999 Interval: SO-SO

Ostatní informace


 

Specialista na pronájem a prodej chaty a chalupy a dalších rekreačních nemovitostí v České republice, Slovensku a jinde v EU. Chaty s bazénem, k rybaření, na Silvestra nebo na víkend. Levné i dražší, slevy na pobyty. S námi najdete to...

Pokračovat na Chaty a chalupy pronájem, prodej, výhodné ceny

Chaty a chalupy

   
Ubytovací systém Ubytovací systém
Potřebujete poradit,
rezervovat telefonicky?
731 450 567